Konuyu Oyla:
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hatasını Düzelten Bilgisayar. (Yanlış yaptım abi özür dilerim :))
#1
Siemens kendisine otomatik olarak bağışıklık kazandıran ve hataları düzelten bir bilgisayar sistemi geliştiriyor.

- Bilgisayar kullanıcılarının işine müdahale etmeden çalışan sistem, bilgisayarların problemleri ve dış saldırıları tespit etmesini ve daha sonra birkaç saniye içinde bunlara müdahale etmesini sağlıyor.
Bu senenin sonunda ilk defa kullanılacak olan oto-bağışıklık sistemi, Siemens Business Services (SBS) tarafından geliştiriliyor. Sistemin bileşenlerinden Kurumsal Hata Analizi ile IT sisteminin güvenliği gözden geçiriliyor, daha sonra hatalar raporlanıyor.
Microsoft tabanlı bu yazılım, bireysel kullanıcılardan ihtiyaç duyulan güncelleme bilgilerini topluyor. Daha sonra bunları önemlerine göre değerlendiriyor ve problemleri gidermek için çözüm öneriyor.
Gelişmiş güncelleme sistemi sayesinde bir bankanın 2000 bilgisayarını iki gün yerine iki saat gibi kısa bir zamanda güncelleyebilen sistem, daha önce karşılaşılan sorunların çözümlerini arşivinde biriktirerek, aynı sorunla karşılaşıldığında en kısa sürede çözecek şekilde çalışıyor.
Ara
Cevapla
#2
aslinda fazla yeni birsey gibi gelmiyor yani zor bisi gibi bankanin isine yarar süper yanide microsoft buna benzer bisiyi winXP de kullandi yani hata gelince kapaniyorya 1 dk. sonra sonra bilgisayarin calisan bir tarihine geciyor

ama duyduguma göre Windows Vista da daha gelismis olacakti yani "Bluescreen" gibi hata gelmeden önce systemi aninda kurtariyormus bakalim dogrumu yani vistayla bilgisayar hic cökmeyecekmis. Big GrinBig Grin

ama bence Vista bile bana dayanamaz cökertirim Big Grin
[URL="http://serhatabi.de.vu"]SIG%20battle%20end%20war%20serhatabi.jpg
!!! Savas'i artik cocuklar görmesin !!![/URL]
Ara
Cevapla
#3
tam benlik yaaSmile))
:hahaha:İMAMIN :hahaha:
:hahaha:MANKEN:hahaha:
:hahaha:KIZI:hahaha:
Ara
Cevapla


Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi